SŁUŻBA ZDROWIA

DYSTRYBUTOR BĘBNOWY DYNABOX/BIPOINT

DynaBox/BiPoint to zautomatyzowany system dystrybucji i wydawania dużej ilości zróżnicowanego asortymentu np. rękawic, okularów, masek, narzędzi skrawających, narzędzi ręcznych a nawet leków.

DYSTRYBUTOR SZUFLADOWY SPS

Dystrybutor szufladowy to zautomatyzowany system dystrybucji i wydawania dużej ilości zróżnicowanego asortymentu np. narzędzi skrawających (wiertła, płytki, noże tokarskie, frezy itp.), narzędzi ręcznych (elektronarzędzia, klucze itp.), narzędzi pomiarowych oraz artykułów BHP (rękawice, okulary, buty, ubrania itp.).

REGAŁ KARUZELOWY TITAN

Regał obrotowy pionowy TITAN to zautomatyzowany system, zaprojektowany do składowania i zabezpieczania drobnych artykułów, do których czas dostępu powinien być jak najkrótszy.

REGAŁ WINDOWY JUMPER

JUMPER składa się z pionowej struktury o wytrzymałości 60 ton, w której z przodu i z tyłu znajdują się szuflady. Pomiędzy dwoma kolumnami szuflad przemieszcza się platforma, która pobiera wybraną przez użytkownika szufladę, a następnie dostarcza ją do okna dostępu. Urządzenie może być sterowane bezpośrednio przez ekran dotykowy lub za pomocą komputera (programu do zarządzania gospodarką magazynową).

UKŁADNICA REGAŁOWA SILO

SILO składa się z dwóch rzędów regałów wysokiego składowania oraz z masztu przemieszczającego się pomiędzy nimi. Szuflady są pobierane (lub wkładane) za pomocą robota automatycznie sterowanego z okna dostępu. Robot dostarcza przywołaną szufladę do żądanego okna dostępu. Szuflada może być przywołana w trybie ręcznym za pomocą ekranu sterowania lub poprzez transmisję danych informatycznych programu G-STOCK lub G-DOC. SILO zarządza lokalizacjami według objętości produktów do składowania.