PRODUKCJE OFFSHOROWE

PRODUKCJE OFFSHOROWE

Temrex ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i dostaw konstrukcji stalowych dla przedsiębiorstw działających w przemyśle offshore. Posiadamy kwalifikacje i uprawnienia niezbędne do realizacji projektów w tym sektorze gospodarki. Zakupy materiałowe, proces technologiczny obejmujący przygotowanie elementów do spawania, kwalifikowane spawanie, obróbkę mechaniczną i malowanie, jak również przygotowanie testów funkcjonalności oraz organizacja transportu składają się na kompletną realizację zleconych projektów. 

Mamy doświadczenie w produkcji offshorowej. Byliśmy częścią dużego, międzynarodowego projektu Saint Nazaire – dużej farmy wiatrowej u wybrzeży Francji na Atlantyku, przyczyniliśmy się do budowy 80 turbin – każda z nich zasila 5000 domów. Dzięki firmie Temrex, część konstrukcji stalowych wykonano poprawnie oraz w zaplanowanym terminie.

Kolejnym projektem, który zrealizowaliśmy była hydrauliczna wciągarka morska. Wszystkie powierzchnie wciągarki zostały odpowiednio zabezpieczone, co daje maksimum bezpieczeństwa i wytrzymałości konstrukcji. Wciągarka hydrauliczna offshore przystosowana jest do pracy w bardzo trudnych warunkach.

Ponad 20 lat historii firmy pozwala na produkcję tzw. niekatalogową – możliwości przedsiębiorstwa wynikają z doświadczenia. Umiejętność współpracy międzynarodowej jest znaczącym atutem firmy.