MIEJSKA SUROWOŚĆ - INDUSTRIALIZM W NOWEJ ODSŁONIE

MIEJSKA SUROWOŚĆ – INDUSTRIALIZM W NOWEJ ODSŁONIE

Niepowtarzalny klimat we wnętrzu publicznym? Oświetlenie, które przyciąga gości do centrów handlowych, kreuje atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi i zakupom?

“Mniej znaczy więcej” – połączenie luksusu z surowym industrializmem. Seria malowanych proszkowo lamp wiszących połączonych z wiszącymi panelami w odcieniach różu i czerwieni oraz dwóch odcieniach żółtego idealnie dopełniła wnętrze galerii handlowej tworząc niezwykły i wyrafinowany efekt dekoracyjny oraz oświetleniowy na suficie. W całym wnętrzu króluje stal i metal, które nadają mu surowości, a lampy dodały charakteru. Przestrzeń pełna paradoksu – z jednej strony zachęcająca do zakupów, z drugiej zachwycająca swoją surowością.

Temrex wyprodukował panele na specjalne zamówienie centrum handlowego. Sprostaliśmy wszystkim wymaganiom postawionym przez architekta. Oryginalny projekt artystyczny skutecznie oddziałuje na emocje Klientów, którzy dzięki właściwie dobranemu oświetleniu w pełni doceniają ofertę handlową sklepu, a zakupy stają się dla nich przyjemnością. Niepowtarzalne oświetlenie galerii handlowej to wyższy wymiar architektonicznego industrializmu, połączenie kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, surowością formy z jednoczesnym podkreśleniem praktyczności.