GŁÓWNA ARTERIA TO SYSTEM INFORMATYCZNY

GŁÓWNA ARTERIA TO SYSTEM INFORMATYCZNY

Niewątpliwym ogniwem łączącym magazyn z produkcją jest system informatyczny, który pozwala planować dostawy do magazynu i pobór z niego materiałów do produkcji, a także rozmieszczenie gotowych produktów lub półproduktów w magazynie. Od wielu lat rozwój branży automatycznych systemów składowania wspomagany jest przez specjalistyczne systemy informatyczne, które pozwalają na zarządzanie i rozwijanie biznesu. Zarządzanie i sterowanie zarówno automatami vendingowymi, jak i systemami wysokiego składowania realizowane jest z wykorzystaniem systemu informatycznego, który w połączeniu ze standardowym interfejsem gwarantuje przejrzystość obsługi.

Systemy informatyczne zainstalowane w naszych maszynach pozwalają na:

  • monitorowanie pracy maszyn, monitorowanie zapasów dzięki przejrzystym zestawieniom,
  • analizę wydań, zwrotów – pełną ewidencję magazynową,
  • łatwe wykonywanie obowiązków przez pracowników.

Oprogramowanie do zarządzania magazynem jest potrzebne do efektywnej pracy w magazynie. Zadaniem magazynu jest szybkie lokalizowanie i udostępnianie artykułów, system informatyczny jest niezbędnym ogniwem łączącym poszczególne szczeble przedsiębiorstwa z produkcją, zapobiega zatrzymaniu produkcji oraz zapewnia szybkość dostaw.

Dedykowane oprogramowanie wraz z panelem zarządzania daje w każdym z proponowanych przez nas urządzeń możliwość wprowadzania nowych pozycji magazynowych, zarządzania poziomem dostępu, dodawania informacji i opisów materiałów czy zarządzania treściami wyświetlanych dodatkowo komunikatów.

Produkowane przez nas urządzenia to elektromechaniczne centra dystrybucyjne wyposażone m.in. w: systemy informatyczne do gromadzenia, analizy danych i integracji systemów zarządzania poprawiające efektywność pracy, umożliwiające obniżenie kosztów magazynowania oraz eliminację ludzkich błędów. Systemy bezpieczeństwa gwarantują niezawodną, bezpieczną i spokojną obsługę maszyn. Określenie konkretnych działań i potencjału dla procesów magazynowych na podstawie wielu nieustrukturyzowanych danych byłoby bez technologicznego wsparcia niemożliwe.

Nasze systemy informatyczne są efektem kilkuletniej pracy zespołu informatyków, nie jest to próba odtworzenia i gonienia istniejących rozwiązań, a stworzenie zupełnie nowej jakości. Systemy informatyczne są integralną częścią życia codziennego, dlatego nigdy nie przestajemy pytać o więcej i staramy się sprostać wymaganiom każdego Klienta.